58 Rajd Wisły 2012: wygrana i pewne prowadzenie w Pucharze Polski !
Dodane przez mdudapl dnia Wrzesie 17 2012 00:00:00
Sukcesem zakończył się 58 Rajd Wisły, rozgrywany w okolicach Jastrzębia Zdroju. Załoga Duda/Ślęczka zajęła 1 miejsce w klasie 9 i 4m-ce wśród samochodów grupy N. Do końca sezonu 2012 Rajdowego Pucharu Polski zostały jeszcze dwie rundy. Duda/Ślęczka pewnie liderują w klasie 9, gromadząc 28 punktów. W klasyfikacji Generalnej grupy N załoga zajmuje trzeci stopień podium, tracąc jeden punkt do v-ce lidera.

Tre rozszerzona

Michał Duda- Pierwszy raz miałem przyjemność gościć na Rajdzie Wisły ale już wiem, że będę fanem tego rajdu. Kapitalne odcinki specjalne- kręte, wąskie, momentami szybkie, techniczne- dawały naprawdę frajdę z jazdy oraz duży przesiew wśród zawodników. Jak dla mnie każdy odcinek zaskoczył kapitalnie i żadnego nie oddaliśmy konkurencji w klasie.
Popełniłem jeden błąd zbyt ostro napadając na krawężnik co mogło się źle skończyć lecz to był błąd w opisie trasy. A jak wiadomo człowiek na błędach się uczy.
Mam nadzieję, że uda się zakończyć szczęśliwie sezon 2012. Już jest bliżej niż dalej, a pozycja w klasyfikacji, jak na debiut, już nas zadowala.

W połowie października zapraszamy na Rajd Dolnośląski który swą specyfiką przypomina Rajd Świdnicki, gdzie w debiucie robiliśmy czasy w pierwszej 10 generalki. To dobrze nastraja i pojedziemy tam z bojowym nastawieniem.

Podziękowania dla Baran Autoserwis, Stanlej Racing i Stankiewicz Rally

Za pomoc w starcie dziękujemy: Wost-Tynk Kraków, Icam House Hotel, Rako, Project XS, MGMotorsport.

Zobacz: Film na You Tube : Klip Z rajdu